KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9816133
nr 981 6133
Etsning
signerad, "På huk med katt", 3/20, motivet: 25x17
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 september 2015
kl 19:09:54
200 kr
300 kr